למה בכלל צריך מעצב פנים?

אם חשבתם שעיצוב פנים מסתכם בבחירת צבעים לספות, לקירות, לווילונות, לבחירת תמונות, רהיטים וסיודרם בחלל, אביזרי נוי וכו', כדאי שתדעו שזהו רק חלק קטן מהעבודה של מעצב הפנים.

בעיצוב פנים אנחנו כוללים גם את תכנון הדירה המלא מההתחלה, כולל חלוקה מחדש של החללים השונים, מיקום השירותים, המטבח וחדר הרחצה, שינוי פתחים כמו חלונות ודלתות, הכנת תוכניות עבודה לנגר או איש הגבס, וכל שאר הדברים שכולל השיפוץ המדובר. מעצב פנים מקצועי יידע לתכנן עבורכם את הדירה בצורה יעילה, המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

מהו תהליך העבודה מולי?

  1. פגישת היכרות – פגישת ההיכרות הראשונה היא פגישה רצינית ומעמיקה. בפגישה זו אקבל מכם את האינפורמציה אודות הרצונות שלכם, החלומות שלכם, השאיפות שלכם לגבי הדירה והחיים החדשים שלכם. כמו כן אקבל את הפרטים הטכניים הדרושים להמשך השיפוץ והטיפול בנכס, כולל המסגרת התקציבית האפשרית שלכם. מפגישה זו תצאו גם אתם עם שאלות רבות נוספות שעליהן תעבדו עד הפגישה הבאה בינינו.
  2. פגישת עבודה – בפגישה השניה נהיה ממוקדים הרבה יותר, עם תכנון מדויק ולעומק של הדירה המיועדת לשיפוץ, והעלאת רעיונות ומתן פתרונות ראשוניים בהתאם לצרכים שלכם כפי שהועלו בפגישה הראשונה.
  3. סקיצות ואופציות – בפגישה השלישית נבחר מתוך 2-3 אופציות לתכנון הדירה, את זו שהכי מדברת אליכם, ונחליט ביחד על התכנון המתאים.
  4. תוכניות עבודה – בפגישה הרביעית תקבלו תוכניות עבודה לביצוע, וכל מה שצריך על מנת לקבל הצעת מחיר מקבלן השיפוצים שיבצע את העבודה.
  5. בחירת חומרים – לאחר החתימה על תוכניות העבודה, נצא ביחד (!) לבחירת חומרים לדירה – ריצופים, מוצרי סניטריה, מטבח, ארונות, וכו'.
  6. בחירת הקבלן המבצע – מתוך הצעות המחיר שתקבלו, אני אעזור לכם לבחור את קבלן השיפוצים הטוב, האיכותי, האמין והמקצועי ביותר, כך שתרגישו איתו בנוח ותהיו רגועים שהעבודה מתבצעת באופן הטוב ביותר.
  7. תהליך השיפוץ – במהלך השיפוץ אני זמינה עבורכם בכל שלב ושלב, ועבור כל שאלה ובעיה. אני מגיעה פיזית לדירה, ומפקחת על בעלי המקצוע שיבצעו את מלאכתם כנדרש.
  8. בחירת הריהוט – זהו תהליך כיפי, שבו לאחר השיפוץ אנו בוחרים ביחד את הריהוט המתאים לדירה המשופצת שלכם, אשר יתאים גם הוא לצרכים שלכם ולחיים החדשים שלכם.

עכשיו כל מה שנשאר הוא להיכנס לגור בדירת החלומות שלכם, ולהתחיל ליהנות מהתוצאה ומהצעד האמיץ שעשיתם.

לקבלת המדריך המלא לתיבת המייל שלכם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)