דורית גלס – תכנון אורבני בגוון אישי

אני תמיד מאמינה שהמפתח להצלחה עם עבודה מול מעצב פנים זו הכימיה הנוצרת עם הלקוחות, ובעיקר ההבנה האמיתית של הצרכים שלהם – ולא רק העיצוביים והפרקטיים, אלא גם אלו הנפשיים. כי הרי הדירה החדשה והמשופצת שאנו הולכים לגור בה עומדת להיות הבית שלנו, מקום המפלט שלנו, שבו אנו מתמלאים באנרגיות וכוחות נפשיים, ובו גם נארח את חברינו וילדינו, ונחייה את חיינו החדשים.

אז קודם כל קצת עלי

אני עוסקת באופן מקצועי בתחומי עיצוב הבית השונים כבר למעלה מ-17 שנה. הגעתי לעולם העיצוב מתוך אהבה רבה לאסתטיקה שמקורה בבית שבו גדלתי – אמי תמיד חיפשה רהיטים שיהיו מיוחדים ולא שגרתיים, כלי אוכל יפים ומיוחדים, ואביזרי סטיילינג ייחודיים כך שהבית שלנו תמיד היה מלא באווירה מיוחדת של עיצוב ודגש על אסתטיקה ומיוחדות – דבר שלא היה אופייני באותם שנים בבתים של חבריי ושכנינו.

עם האהבה הזו, והידע והניסיון שרכשתי עם השנים, פתחתי משרד המתמחה בעיקר בתכנון ועיצוב דירות באזור תל אביב והסביבה. בין השאר אני מתמחה בתכנון ועיצוב מטבחים, וזאת בזכות ניסיון רב שנים בחברות המטבחים המובילות בתחום, וכן מלמדת, מרצה, ומכשירה דור חדש של מעצבי מטבחים מוכשרים. מלבד מטבחים ועיצוב חללים רבים שונים, בין הפרויקטים הרבים שביצעתי – גם לעסקים – תוכלו למצוא משרדי נסיעות, בתים צמודי קרקע, דירות ולופטים תל אביביים, דירות גג, שיפוץ ושדרוג נכסים לקראת מכירה, ועוד. בנוסף, אני לא שוקדת על שמריי וממשיכה ללמוד ולהתפתח כל הזמן, לקבל השראה, לראות עיצובים חדשים ומעניינים בכל העולם, ודואגת להתפתח אישית ומקצועית.

מחפשים פרק חדש בחיים?

אני יודעת בדיוק מה עובר עליכם! אני מכירה את זה באופן אישי!
עשיתי את המעבר הזה בעצמי לפני כמה שנים, השארתי מאחור את הבית הישן והריק עם הזכרונות והעבר, ועברתי לדירה חדשה ומפנקת בתל אביב, שאותה עיצבתי מחדש והתאמתי לחיים החדשים שלי. ואני אומרת לכם, זה שווה כל רגע.

לכן – ההתמחות העיקרית שלי מיועדת לכם.
אני עובדת בעיקר מול הורים שילדיהם עזבו את הבית, שרוצים לשדרג את החיים שלהם ולפרגן לעצמם דירה חדשה בעיר הגדולה במקום הבית הישן והריק בפריפריה, ולעצב אותה על פי טעמם האישי ולהתאים אותה לחיים החדשים שלהם. המטרה בסופו של דבר היא יצירת בית חם ומפנק, אשר משלב את האישיות שלכם לתוך העיצוב (ראו דוגמאות באתר).

אני מאמינה בליווי אישי, ובעבודה ייחודית מול כל לקוח ולקוח. לכן אני דואגת לעבוד עם מספר מועט של לקוחות בו זמנית. כך מתאפשר לי להעניק לכם ולפרויקט שלכם ליווי VIP במהלך העבודה. אני דואגת להתאים את עצמי ללקוח, לתפיסת החיים שלו ולאלמנטים החשובים לו והמשקפים את אישיותו, ובמקביל לשלב את הידע והניסיון האישיים והמקצועיים שלי.

אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ והיכרות ראשונית, ולעשות את הצעד הראשון בהגשמת החלום והחיים החדשים שלכם.
לפרטים נוספים צרו קשר

דורית גלס